top of page
0O9A3594-HDR (1).jpg

Ubytování

Naše usedlost nabízí ubytování 

pro Vás i Vaše hosty Celková kapacita ubytování je 36. Z toho 28 osob ubytujeme ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích v hlavní budově. Sociální zařízení naleznete v dostatečném množství. Samozřejmostí je pokoj pro novomanžele s vlastní koupelnou a krásným výhledem z panoramatického okna.

Na pozemku se nachází zahradní domek s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem, kde se vyspí až 8 osob .

Bar a prostor pro catering

Sváteční večeři si u nás nepřipravíte,

ale k dispozici je vše potřebné pro ten nejlepší catering a jeho servírování. Samostatná přípravna s lednicemi, myčkou, vařiči

a troubou. Naleznete zde také kompletní sadu všech talířů a příborů. Můžete také posedět u plně vybaveného baru, jehož součástí je chlazení s výčepním zařízením, výrobník ledu, myčka a lednice. Samozřejmostí je kompletní vybavení sklem. V neposlední řadě umíme i výbornou kávu.

0O9A3811.jpg
0O9A3690.jpg

Velký sál

Sál pro více než 100 osob.

K dispozici máte stoly a židle, jejichž rozmístění je jen na vás.
Pro poslech i tanec je sál vybaven moderním ozvučením včetně projektoru a plátna, a když se mezi vámi najdou muzikanti,

k dispozici je i klavír.

Terasa

Z hlavního sálu můžete rovnou několika dveřmi projít na prostornou  ozvučenou terasu, kam jsme umístili i zastřešený venkovní gril. Chcete za příznivého počasí být na čerstvém vzduchu? Klidně si vyneste stoly a židle ven a procházejte se po zahradě.

0O9A3544.jpg
0O9A3730.jpg

Multimédia a audio

Z hlavního sálu můžete rovnou několika dveřmi projít na prostornou  ozvučenou terasu, kam jsme umístili i zastřešený venkovní gril. Chcete za příznivého počasí být na čerstvém vzduchu? Klidně si vyneste stoly a židle ven, procházejte se po zahradě…staňte se součástí přírody.

Dostupnost a parkování

I když nás najdete uprostřed přírody, není těžké se k nám dostat. Dojezdová vzdálenost z Brna je jen 40 minut, Valtice nebo Lednice jsou téměř za humny. Naše usedlost leží vlastně na půli cesty mezi nimi, kousek od chrámu Tří grácií. Dojedete k nám po zpevněné cestě a parkovat můžete přímo před usedlostí. Kapacita je omezena, zbytek může svoje vozy nechat na parkovišti u chrámu Tří Grácii, jen pár minut pěšky od usedlosti.

car-grass-parking.jpg
bottom of page